Media (334 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.60 | 41.20 | 39.80 | 38.40 | 37.00 |
50 (9 total)
- Andrews, Thomas (St Patricks College Ballarat)
- Donaldson, Nicholas (Woodleigh School Baxter)
- Dretzke, Louisa (Balwyn HS Balwyn North)
- Long, Georgina (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Newton, Laura (Bialik College Hawthorn East)
- OGorman, Robert (St Bedes College Mentone)
- Quinn, Alissa (Eltham College Of Education Research)
- Vangroeningen, Danielle (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Young, Felicity (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
49 (5 total)
- Bon, Matthew (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Chambers, Kara (Eltham College Of Education Research)
- Giovannoni, Daniele (De La Salle College Malvern)
- Lewis, Christopher (Ringwood SC Ringwood)
- Ofarrell, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
48 (8 total)
- Craven, Thomas (Ringwood SC Ringwood)
- Garrard, Kate (Box Hill Institute Box Hill)
- Glassenbury, Maryclare (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Keele, Laura (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Mead, Justin (Catholic Regional College Sydenham)
- Moroney, Andrew (De La Salle College Malvern)
- Stott, Tracy (Eltham College Of Education Research)
- Vancuylenburg, Joshua (Carey Baptist GS Kew)
47 (12 total)
- Bolitho, Samuel (Xavier College Kew)
- Derrico, Rachel (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Douglas, James (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Duncan, Gemma (Cheltenham SC Cheltenham)
- Fletcher, Tully (Leongatha SC Leongatha)
- Fraser, Narelle (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Gould, Edward (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Legge, Tilly (Princes Hill SC Carlton North)
- Main, Jessica (Aquinas College Ringwood)
- Nunn, Laurie (Toorak College Mount Eliza)
- Remnant, Christina (Galen College Wangaratta)
- Walsh, Simon (Eltham HS Eltham)
46 (17 total)
- Barratt, Caitlin (Balwyn HS Balwyn North)
- Deacon, Jason (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Furness, David (Whitefriars College Donvale)
- Godden, Carly (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Hood, Tessa (Frankston HS Frankston)
- Johnston, Joshua (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Mashford, Vanessa (Princes Hill SC Carlton North)
- McCullough, Wendy (Croydon SC Croydon)
- Miles, Trent (Whitefriars College Donvale)
- Milner, Ashlea (St Monicas College Epping)
- Mulder, Stephanie (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Murray, Rebecca (Mercy Diocesan College Coburg)
- Parks, Lisamarie (Carey Baptist GS Kew)
- Rosenberg, Jessica (Bialik College Hawthorn East)
- Spirovska, Nevena (Cheltenham SC Cheltenham)
- Troynar, Luke (Princes Hill SC Carlton North)
- Vassallo, Katherine (Ave Maria College Aberfeldie)
45 (23 total)
- Brown, Samantha (Aitken College Greenvale)
- Dehnert, Katherine (Box Hill Institute Box Hill)
- French, Meagan (Mentone Girls SC Mentone)
- French, Rachel (Methodist Ladies College Kew)
- Gill, Gabriel (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Guz, Angelica (Toorak College Mount Eliza)
- Hunter, Kathryn (Frankston HS Frankston)
- Kean, Thomas (Sacred Heart College Kyneton)
- Lim, Jonathon (Leongatha SC Leongatha)
- Lopez, Daniel (Balwyn HS Balwyn North)
- Luxford, Emma (Traralgon SC Traralgon)
- Mann, Terence (Camberwell HS Canterbury)
- Mapson, Lisa (Cheltenham SC Cheltenham)
- Ngo, Nhat (Melbourne HS South Yarra)
- Pavlovic, Emma (Catholic Regional College Sydenham)
- Ryan, Brigit (Kew HS Kew East)
- Scarlata, Alexa (St Aloysius College North Melbourne)
- Schnall, Michael (Box Hill Institute Box Hill)
- Seddon, Krista (Mentone Girls SC Mentone)
- Spinella, Alissa (Northside Christian College Bundoora)
- Stafford, Tamika (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Valentine, Lauren (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Vanveenendaal, Louise (Carey Baptist GS Kew)
44 (31 total)
- Allen, Hayley (Box Hill Institute Box Hill)
- Anderson, Gabriel (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Ballantyne, Claire (Woodleigh School Baxter)
- Bawden, Louise (Box Hill Institute Box Hill)
- Bennett, Gina (Kew HS Kew East)
- Blainey, Matthew (Kew HS Kew East)
- Crossman, Leah (Bialik College Hawthorn East)
- Farrell, Tessa (Essendon Keilor College Essendon)
- Fullgrabe, Dana (MacLeod College MacLeod)
- Gallagher, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Gallichio, Katy (Balwyn HS Balwyn North)
- Gerber, Stephen (Salesian College Chadstone)
- Jaeger, Tess (Warragul Regional College Warragul)
- Keyt, Joshua (Cheltenham SC Cheltenham)
- Knight, Tenille (Frankston HS Frankston)
- Kondys, Christopher (McKinnon SC McKinnon)
- McDonald, Brendan (Eltham College Of Education Research)
- Morris, Erin (Woodleigh School Baxter)
- Nicolazzo, Stephen (St Bernards College Essendon)
- Novak, Alesia (Ave Maria College Aberfeldie)
- Phillips, Elyce (Eltham College Of Education Research)
- Rawlings, Emily (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Roads, Abbey (Melbourne Girls College Richmond)
- Ronayjenkings, Andrew (Xavier College Kew)
- Schiftan, Jeremy (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Seymour, Lauren (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Staples, Katherine (Camberwell HS Canterbury)
- Stapletoncrittenden, Anna (Wesley College Melbourne)
- Valladares, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Vrana, Sarah (Frankston HS Frankston)
- Zhang, Luke (Melbourne HS South Yarra)
43 (40 total)
- Alipan, Natasha (Wantirna College Wantirna)
- Allen, Althea (Kew HS Kew East)
- Arnott, Corrie (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Blucher, Skye (Mirboo North SC Mirboo North)
- Bradley, Laura (Princes Hill SC Carlton North)
- Byrne, Kate (FCJ Benalla)
- Cleeve, David (Carey Baptist GS Kew)
- Colla, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Connors, Nicole (Wesley College Melbourne)
- Cross, Hannah (Toorak College Mount Eliza)
- Dorian, Elise (Assumption College Kilmore)
- Ducker, Amelia (Woodleigh School Baxter)
- Everett, Lucinda (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Furey, Leah (Salesian College Sunbury)
- Grant, Raquel (Colac HS Colac)
- Henry, Lawrence (De La Salle College Malvern)
- Hunter, Marycait (Assumption College Kilmore)
- Hutchinson, Jessica (Sacred Heart College Kyneton)
- Innes, David (Salesian College Chadstone)
- Jeppe, Sophie (Dromana SC Dromana)
- Kinchington, Garrett (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Lanzer, Michael (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Mazor, Talia (Bialik College Hawthorn East)
- McCartney, Loretta (St Aloysius College North Melbourne)
- McCulloch, Ryan (Sandringham College Sandringham)
- Moore, Rebecca (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Opasinis, Renee (MacLeod College MacLeod)
- Owens, Ben (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Parrella, Matthew (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Rees, Jeremy (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Rennie, Thomas (Woodleigh School Baxter)
- Sanders, James (Eltham HS Eltham)
- Sheldon, Stephen (Balwyn HS Balwyn North)
- Sheridan, Robin (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Smith, Andrew (Wanganui Park SC Shepparton)
- Street, Keegan (Leongatha SC Leongatha)
- Trewin, Jessica (Eltham College Of Education Research)
- Vanderslik, Sascha (Eltham HS Eltham)
- Weston, Joanne (Cheltenham SC Cheltenham)
- Williams, Kristen (Essendon Keilor College Essendon)
42 (50 total)
- Adamowicz, Tomasz (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Alban, Stephanie (Aquinas College Ringwood)
- Ang, Lyra (Mercy Diocesan College Coburg)
- Bailey, Katharine (Methodist Ladies College Kew)
- Bourne, Brhianan (Methodist Ladies College Kew)
- Bruce, Sarah (Carey Baptist GS Kew)
- Bruere, Sarah (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Cameron, Hayley (Santa Maria College Northcote)
- Carafa, Carla (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Chan, Amanda (Camberwell HS Canterbury)
- Chapman, Stephanie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Clements, Juliana (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Costello, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Dusting, Gemma (Highvale SC Glen Waverley)
- Endrey, Sophia (Box Hill Institute Box Hill)
- Farnik, Peta (Carey Baptist GS Kew)
- Farren, Caitlin (RMIT TAFE Carlton)
- Feldy, Jesse (Bialik College Hawthorn East)
- Filer, Lucas (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Johnstone, Scott (Balwyn HS Balwyn North)
- Jones, Harvey (MacLeod College MacLeod)
- Keeghan, Damian (Xavier College Kew)
- Lai, Marcus (Balwyn HS Balwyn North)
- Laszlo, Damien (Cheltenham SC Cheltenham)
- Lawrie, James (Xavier College Kew)
- Lee, Courtney (Aitken College Greenvale)
- Llewellyn, Emma (Sacred Heart College Kyneton)
- Lyall, Erin (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Lynch, Brenton (Parade College Bundoora)
- McKenna, Luke (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- McLean, Genevieve (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- McMahon, Caitlin (Balwyn HS Balwyn North)
- Mills, Courtney (Cobram SC Cobram)
- Moncur, Elise (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Neven, Hannah (Box Hill Institute Box Hill)
- Nini, Kimberley (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Nisbet, Andrew (McKinnon SC McKinnon)
- Ottobre, Laura (Ave Maria College Aberfeldie)
- Ramirez, Darwin (Mill Park SC Epping)
- Raw, Matthew (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Richardson, Tom (Brauer College Warrnambool)
- Riley, Samantha (Mildura Senior College Mildura)
- Sanders, James (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Sattler, Ashley (St Leonards College Brighton East)
- Scarmozzino, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Shand, Peter (Carey Baptist GS Kew)
- Skok, Alexia (Swinburne University Of Technology - TAFE Division Prahran)
- Smith, Penelope (Melbourne Girls College Richmond)
- Stewart, Joel (Brauer College Warrnambool)
- Wright, Clancy (Carey Baptist GS Kew)
41 (64 total)
- Alonzo, Emily (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Annand, Lisa (Highvale SC Glen Waverley)
- Babare, Pascal (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Bellofiore, Paul (Eltham College Of Education Research)
- Bloor, Renata (Healesville HS Healesville)
- Breedon, Amy (Toorak College Mount Eliza)
- Bryan, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Bugryn, Stefan (Essendon Keilor College Essendon)
- Burslem, Megan (Bairnsdale SC Bairnsdale)
- Cardamone, Danielle (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Carlon, Tara (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Clare, Laura (Aitken College Greenvale)
- Coughlan, Tanzia (Catholic Regional College Sydenham)
- Culhane, Jessica (Melbourne Girls College Richmond)
- Cunningham, Marnie (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Dambrosio, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Duddy, Teresa (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
- Dunbar, Carolyn (Bellarine SC Drysdale)
- Erasmus, John (Wantirna College Wantirna)
- Ewan, Christine (Methodist Ladies College Kew)
- Fisher, Zachary (Belmont HS Belmont)
- Forster, Holly (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Gibson, Chelsey (Frankston HS Frankston)
- Gosnold, Catriona (Mowbray College Melton)
- Graymore, Elise (Sale College Sale)
- Green, Sharon (Cheltenham SC Cheltenham)
- Hegarty, Melissa (The Grange P-12 College Hoppers Crossing)
- Hendtlass, Jill (Swinburne University Of Technology - TAFE Division Prahran)
- Herring, Caroline (Toorak College Mount Eliza)
- Hollaway, Louise (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Hooper, Sarajane (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Horsley, Jim (Carey Baptist GS Kew)
- Jones, Evan (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Katz, Rowena (Methodist Ladies College Kew)
- Knapik, Helena (MacLeod College MacLeod)
- Laidley, Brooke (Essendon Keilor College Essendon)
- Laurie, Ashley (St Leonards College Brighton East)
- Lawlor, Xavier (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Lim, Seng (Highvale SC Glen Waverley)
- Luzan, Shaun (St Johns Regional College Dandenong)
- Mapa, Dinuka (Melbourne HS South Yarra)
- Matthews, Danielle (RMIT TAFE Carlton)
- McInerney, Jackson (Melbourne HS South Yarra)
- McLaren, Tegan (Swinburne Senior SC Hawthorn)
- Mead, Geoffrey (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Mekhtiev, Murad (Melbourne HS South Yarra)
- Mikulic, Natasha (St Monicas College Epping)
- Mitropoulos, Katerina (Forest Hill College Burwood East)
- Morley, Phoebe (Ballarat HS Ballarat)
- Oshea, Jade (Shepparton HS Shepparton)
- Panozzo, Carla (Santa Maria College Northcote)
- Pennell, Laura (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Pierre, Florence (Waverley Christian College Wantirna South)
- Rakis, Bill (St Monicas College Epping)
- Roberts, Shaun (Salesian College Chadstone)
- Robinson, Joshua (Carey Baptist GS Kew)
- Ryan, Annie (Ballarat HS Ballarat)
- Seal, Nathan (Padua College Mornington)
- Sharp, Monique (Catholic College Wodonga)
- Smith, Emily (Melbourne Girls College Richmond)
- Tarantogrimes, Nick (Carey Baptist GS Kew)
- Travers, Bridie (Footscray City College Footscray)
- Vanlooy, Joshua (Mildura Senior College Mildura)
- Wickes, Sally (Toorak College Mount Eliza)
40 (75 total)
- Allison, Fraser (Melbourne HS South Yarra)
- Astbury, Benjamin (Aquinas College Ringwood)
- Attard, Chelsea (Sale College Sale)
- Baker, Dylan (Bacchus Marsh College Bacchus Marsh)
- Barr, Rowan (Ringwood SC Ringwood)
- Bell, Sharni (Brauer College Warrnambool)
- Belltowers, Rohan (Norwood SC Ringwood)
- Bist, Ashima (Carey Baptist GS Kew)
- Bodanac, Nicholas (Xavier College Kew)
- Bonser, Darcy (St Leonards College Brighton East)
- Branchflower, Sarah (Santa Maria College Northcote)
- Bruch, Tahlee (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bulleid, Jessica (FCJ Benalla)
- Carroll, Laura (Ringwood SC Ringwood)
- Choi, Sinead (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Clark, Emma (Eltham College Of Education Research)
- Coleman, Thomas (De La Salle College Malvern)
- Connor, Jessie (Sacred Heart College Kyneton)
- Crook, Margaret (Bellarine SC Drysdale)
- Cross, David (Ringwood SC Ringwood)
- Croy, Khia (Toorak College Mount Eliza)
- Damon, Jaimee (Beaconhills College Pakenham)
- Drummond, Lauren (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Flood, Clare (St Johns Regional College Dandenong)
- Forrest, Emma (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Garcia, Sophia (Ave Maria College Aberfeldie)
- Glucz, Natalie (Rowville SC Rowville)
- Griffith, Selwyn (Kew HS Kew East)
- Hall, Matthew (Carey Baptist GS Kew)
- Hanscomb, Kimberley (Healesville HS Healesville)
- Heymanson, Jonathon (Cae Melbourne)
- Hinch, Ruby (Kew HS Kew East)
- Hoban, Matthew (Padua College Mornington)
- Hunt, Peter (Cheltenham SC Cheltenham)
- Jackson, Penelope (Lilydale HS Lilydale)
- Jacobsen, Abbey (Oberon HS Belmont)
- Johnson, Amanda (McGuire College Shepparton)
- Jorgensen, Jaye (Heathmont College Heathmont)
- Juraschek, Shanan (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Kelly, Timothy (Haileybury College Keysborough)
- Legg, Emma (Colac HS Colac)
- Liston, Rohan (Ballarat HS Ballarat)
- Maguire, Laura (Ringwood SC Ringwood)
- Majdan, Caroline (St Johns Regional College Dandenong)
- Marsh, Sarah (Melbourne Girls College Richmond)
- Marshall, Sarah (Essendon Keilor College Essendon)
- Mathews, Breeanna (Bentleigh SC Bentleigh East)
- McAlpinekendall, Angus (Melbourne HS South Yarra)
- McKay, Benjamin (Oberon HS Belmont)
- McKinnon, Lachlan (Melbourne HS South Yarra)
- Melican, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Metz, Robyn (Bialik College Hawthorn East)
- Mihail, Marie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Morandin, Daniel (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Moseley, Tessa (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Murrihy, Laura (Colac HS Colac)
- OFlaherty, Seamus (Xavier College Kew)
- Owen, Hana (Box Hill Institute Box Hill)
- Powell, Blake (Heathmont College Heathmont)
- Rimington, James (Carey Baptist GS Kew)
- Roberts, Stephanie (Wantirna College Wantirna)
- Rogers, Luke (Baimbridge College Hamilton)
- Sachinidis, Nadene (Melbourne Girls College Richmond)
- Sakaris, Michelle (Melbourne Girls College Richmond)
- Scheffer, Meredith (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Selleck, Rochelle (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Shaw, Sarah (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Shyam, Geetashree (Highvale SC Glen Waverley)
- Szabo, Jennifer (Lilydale HS Lilydale)
- Taylor, Kara (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Thompson, James (Wesley College Melbourne)
- Timms, Jack (Wesley College Melbourne)
- Valcanis, Thomas (Melbourne HS South Yarra)
- Wagg, Cara (Eltham College Of Education Research)
- Wignall, Jedda (McKinnon SC McKinnon)